Chicago, IL - Naprawa ciężarówek z silnikiem wysokoprężnym i naprawa przyczep

Silniki Diesla działają już od wczesnych lat XX wieku, kiedy to zostały zbudowane dla dużych statków. Od lat 70. XX wieku używamy ich w samochodach, pojazdach budowlanych, dalekobieżnych i wielu innych. W przypadku wszystkich tych pojazdów używających tego silnika, potrzebne są naprawy samochodów ciężarowych i przyczep. Na szczęście serwis naprawy Karen Frucka i Trailera służy pomocą.

Firma Karen Truck and Trailer Repair zapewnia niezawodną konserwację silników wysokoprężnych, DOT i naprawy na różne sposoby. Specjalizujemy się w tym, aby Twoja ciężarówka z silnikami wysokoprężnymi była równa. Ponadto zapewniamy również sprzedaż opon, aby Twój samochód z silnikiem wysokoprężnym mógł utrzymać niezawodność na drodze. Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu możemy poradzić sobie z każdym problemem, który się pojawia. Dbamy o minimalne awarie dzięki naszej gwiezdnej konserwacji. Robimy to, co trzeba zrobić za pierwszym razem, w tym zapewnienie najwyższej marki części do samochodów ciężarowych, utrzymanie floty dla każdego pojazdu.

Czas pozwolić profesjonalistom przyjść i pomóc. Twój pojazd z silnikiem Diesla wymaga najlepszej możliwej opieki. Skontaktuj się z nami w West Chicago, IL już dziś!

NAPRAWA PRZYCZEPYSuche furgonetki, płaskie łóżka, przyczepy, podwozie, proste ciężarówki, przeprowadzka naprawy i renowacja nadwozia furgonetki.

CIĘŻARÓWKA
NAPRAWASpecjalizujemy się w naprawie ciężkiego diesla przydrożnego, elektryczności, przecieków powietrza i większości problemów, które możesz napotkać na drodze.

24/7 DROGA
USŁUGASpecjalizujemy się w ciężkich naprawach dieslowskich przydrożnych, elektrycznych, przecieków powietrza i większości problemów, które możesz mieć na poboczu.

OPONA
OBROTYTutaj w Karen Truck & Trailer Repair mamy szeroki wybór niedrogich opon do samochodów z silnikami wysokoprężnymi.

ZAPŁATA